En iyi iş kavramı insanla yani kişi ile alakalı bir durumdur. Eğer kişinin kendi işi varsa zaten onun için en iyi iştir. Çünkü en iyi yaptığı iş aslında kişinin istediği iştir. Belirli başlı dönemlerde insanlar çeşitli işlere girip çeşidi işlerden çıkabiliyor. Ancak İnsanın sevdiği işi yapması o işte ustalaşması için önemli bir etkendir. Yani uzmanlar içinde bilinen en iyi yöntem kişinin bildiği işi yapmasıdır.

Sınav gibi olayların kalkması gibi durumlar mümkün olmasa da oldukça önemlidir. Çünkü bir insanın beyni yalnızca sözele veya yalnızca matematiğe çalışabilir veya ikisine de çalışabilir. Ancak bunun kararını yine birey kendisi vermelidir.

İnsanlığın Gelecekteki Mesleği

Geleceğin meslekleri değişkenlik gösterebilir. Ancak bilinen geleceğin mesleği olarak seçilen iş aslında programcılıktır. Çünkü devir teknoloji devridir ve teknoloji geliştikçe insanlar daha fazla programlama yapmaları gerekir. Her gün yeni programcının çıkması veya yeni programların üretilmesi aslında geleceğe dair bir ön adımdır. Çünkü programcı olmak bazı kişilerin hayatlarını kolaylaştırmayı sağlar.

En İyi İş

Devrin yeni aletleri aslında programlama üzerine kurulu aletlerdir ve herhangi bir programla yapılan bu işlemler programcılık açısından da oldukça önem arz ediyor. Kimi durumlarda bazı programlar sorunsuz bir şekilde işletim sağlamak amacıyla bilgileri hazırlayabilirler. Ancak programcı olmak da o kadar kolay bir işlem değildir. Çünkü bazı program dilleri bilmek gerekiyor Bu işte severek yapılması gerekiyor.

Ölmeyecek Meslekler

Aslında devire bakarak ne kadar önemli olan mesleklerin olduğu çok aşikar bir şekilde görülüyor. Önümüzdeki 100 yıl içerisinde veya daha ilerisi için ilk olarak programlama adı altında çalışan kişiler önemlidir. Bunların yanında doktorlar askerler önemlidir. Üstelik mesleklerin bir amaçları mevcuttur ve her bir amacı da devletin idare edilebileceği düzeydedir.

Bir doktorun olması devlet içerisindeki sağlığın önemini dile getirir, iyi bir askerin olması devletin güvenli olmasını gösterir ve iyi bir programcının olması devlet içerisindeki teknolojinin gelişmişliğini gösterir. Yani sadece devlet amaçla düşünmeyerekse bile bu meslekler dünya içinde oldukça önem arz eden mesleklerdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz