İnternetten para kazandıran siteler

  1. Freelancer

Freelancer sayesinde yetenekli olduğunuz konularda, kendi emeğiniz doğrultusunda belirli ücretler kazabilirsiniz. Freelancer üzerinde bir çok tecrübeye bağlı iş ya da işler bulunmaktadır. Bu işlerin içerisinden yetenekli olduğunuz işi seçerek, paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Freelancer sitesinin tek olumsuz yönü bu siteye ücretsiz bir şekilde üye olamamanızdır. Kendi profilinizi hazırladıktan sonra artık para kazanmaya başlamaya hazırsınızdır.

  • Youtube

Youtube üzerinden para kazanmaya başlamak için ilk önce üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra orijinal içerikler üretmeniz gerekmektedir. Orijinal içerikler doğrultusunda bir çok kişiye hitap ederek, belirli ücretler kazanmaya başlayabilirsiniz. Youtube üzerinden para kazanmaya başlamanız için izlenme ve video beğeni sayınızın artması gerekmektedir. Bu artış doğrultusunda yeni ve yüksek ücretler kazanmaya başlayabilirsiniz. Youtube üzerinden ücret kazanmak sizin azminize ve sabrınıza bağlı olan bir durumdur.

  • İnstagram

İnstagram üzerinden para kazanmak aslında var olan bir durumdur. İnstagram son zamanların en çok popüler olan uygulamasıdır. İnstagram üzerinden para kazanmaya başlamanız için hesabınızın gönderi ve paylaşımlarının bir çok kişiye hitap etmesi gerekmektedir. Bu sayede takipçi sayınız artacaktır. Hesabınızın bir çok kişiye hitap etmesi, size reklam ve ücret tekliflerinin gelmesine yol açacaktır. Bu şekilde belirli ücretler kazanmaya başlayabilirsiniz.

  • Elance

Elance internet üzerinde bulunan yasal olan en büyük Pazar şirketidir. Bu Pazar şirketinde kolaylıkla her alanda iş bulabilirsiniz. Dilerseniz çevirmenlik dilerseniz de web tasarımı yaparak kazanmaya başlayacağınız ücretler çalıştığınız işe göre değişim göstermektedir. İş arayanlar olarak yayınlanan işlere teklif yollayabilir, iş verenler ile iletişime geçebilirsiniz. Üstelik Elance üye olmak tamamen ücretsiz ve pratiktir. Kazanacağınız ücret kendi çalışma saatlerinize ve performansınıza göre değişim göstermektedir.

  • Lionbridge

Lİonbridge evde para kazanmak için tasarlanmış ve kurulmuş olan bir internet sitedir. Site üzerinden çoğunlukla her gün yeni işler yüklenmektedir. Her gün yeni işlerin yüklendiği Lionbridge üye olmanız için belirli alanlarda diploma sahibi olmanız gerekmektedir. Bu diplomalar doğrultusunda yeni ücretler kazanmaya başlayabilirsiniz. Site üzerinden alabileceğiniz haftalık iş alma saati en az 10 saat en fazla da 20 saat olarak belirlenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz