Reklam izleyerek para kazandıran siteler

  1. Perk Tv

Perk Tv çevrimiçi bir şekilde tv programlarını ve reklamlarını izleyerek, para kazanmanızı sağlayacak olan bir sitedir. Bu site doğrultusunda site üzerinden reklam ve tv programı izleyerek, çok büyük gelirler elde etmeseniz de aylık kendinize ek gelir elde edebilirsiniz. Bu şekilde evinizden reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Ufak ücretleri biriktirerek, toplu bir alım gerçekleştirebilirsiniz.

  • Successbux

Successbux üzerinden sizlere sunulan kategoride ki reklam ve dinlemeleri yaparak, paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Successbux sitesi üzerinden üye olma şartı ile hemen reklamları izlemeye başlayarak, kazanmaya başlayabilirsiniz. Son zamanların tamamen güvenilir ve pratik sitesi olan Successbux ile izlemeye ve kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Successbux doğrultusunda internet platformunda gezinirken bile paranızı kazanabilirsiniz. Belirli ücret biriktikten sonra paranızı alabilirsiniz.

  • You – Cubez

You – cubez sitesi üzerinden direk olarak reklam videoları izleyerek, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Çok yüksek miktarda ücretler kazanılmasa da, aylık ek gelir olarak bu işi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken belirli bir vaktinizi ayırıp, You – cubez sitesi üzerinden reklam ve videoları izleyebilirsiniz. You – cubez üyeliğinizi başlattıktan sonra tek yapmanız gereken ilgi alanlarınız ile ilgili seçenekleri işaretlemeniz gerekmektedir.

  • FusionCash

FusionCash 12 yıla aşkın süredir, video izleyerek para kazandıran internet siteleri arasında ön planda gelmektedir. ABD destekli bu platformda, videoları izledikten sonra belli yorumlar getirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde belirli ücretleri kazanmaya başlayabilirsiniz. Düşük bir ücret kazandıysanız, bu ücret hemen yatmamaktadır. İlk önce alt ücret çekme limitine ulaşmanız gerekmektedir. Alt ücret çekme limitine ulaştığınız zaman, paranızı hemen çekebilirsiniz.

  • İnboxDollars

İnboxDollars sitesi ile birlikte her gün videolar izleyerek, belirli ücretler kazabilirsiniz. İnboxDollars sitesi üzerine her gün yeni videolar yüklenmektedir. Bu videoları dilediğiniz zaman diliminde izleyebilir, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra İnboxDollars üzerinden anket doldurarak da para kazanabilirsiniz. Paranızı çekmeniz için belli bir alt limit bulunmaktadır. Bu alt limit dolduktan sonra paranızı çekebilirsiniz. İnboxDollars tamamen güvenilir ve pratik bir şekilde işlerini yürütmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz